Portal_background_image

افتتاح و بهره برداري از دار الشفاي كريم اهل بيت (ع) ساوه

همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام موسی کاظم (ع) و در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی و خیرین دارالشفای شبانه روزی کریم اهل بیت (ع) ساوه به بهره‌برداری رسید.

همزمان با سالروز ولادت با سعادت امام موسی کاظم (ع) و در مراسمی با حضور نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و جمعی دیگر از مسئولان استانی و شهرستانی و خیرین دارالشفای شبانه روزی کریم اهل بیت (ع) ساوه به بهره‌برداری رسید. 

به گزارش ایسنا، منطقه مرکزی، درمانگاه دارالشفای شبانه روزی کریم اهل بیت (ع) وابسته به موسسه خیریه وقفی امام حسن مجتبی (ع) ساوه است که به همت هیئت مدیره این موسسه و مشارکت خیرین مورد بازسازی و مرمت قرار گرفت.

برای بازسازی و مرمت این دارالشفاء که در خیابان اسلام ساوه جنب مسجد امام حسن مجتبی (ع) واقع شده است زمینی به مساحت دو هزار مترمربع و زیربنای هزار متر مربع بالغ بر 6 میلیارد ریال هزینه شده است که بخش اعظم آن توسط خیرین تامین شده است.

برای احداث این درمانگاه از پیشرفته ترین تجهیزات و امکانات استفاده شده است که در دو طبقه شامل خدمات پزشک عمومی و تخصصی، دندانپزشکی، فیزیوتراپی، مامائی، تزریقات، بستری اورژانسی، آزمایشگاه و امور اداری است و به میمنت افتتاح آن از امروز به مدت ده روز خدمات رایگان به مردم ارائه می دهد.

موسسه خیریه وقفی امام حسن مجتبی (ع) ساوه به صورت هیئت مدیره‌ای اداره می شود و آیت‌الله دری نجف‌آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی و امام جمعه اراک به عنوان رئیس هیئت مدیره، دکتر سید جواد طبائیان (متخصص مغز و اعصاب) به عنوان مدیر عامل، دکتر بابک عدلی معاونت درمان تامین اجتماعی استان مرکزی، حجت الاسلام سید محمدباقر طباطبایی رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان ساوه، دکتر عباس صدیف، عابدین وفائی و داود شمسی نیز به عنوان عضو هیئت مدیره هستند و این موسسه با شماره ثبت 166 با هدف ارائه خدمات درمانی و فرهنگی در ساوه به ثبت رسیده است.

در مراسم افتتاح این درمانگاه علاوه بر امام جمعه اراک ، مشاور استاندار مرکزی در امور روحانیون ، ائمه جمعه و جماعات ، نماینده مردم ساوه و زرندیه در مجلس، فرمانداران ساوه و زرندیه، مسئولان دانشکده علوم پزشکی ساوه و معاونت درمان تامین اجتماعی و جمع دیگری از خیرین و مسئولان حضور داشتند.

گالری تصاویر


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها