Portal_background_image

مشاور استاندار مركزي در امور روحانيت: دهه كرامت بهترين فرصت براي اشاعه سيره معصومين(ع) است

مشاور استاندار مرکزی در امور روحانیت گفت: دهه کرامت بهترین فرصت برای اشاعه آموزه‌های قرآن کریم و سیره معصومین (ع) در جامعه است.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حسین بکتاش در گفت وگو با خبرنگار فارس در اراک با بیان اینکه دهه کرامت بهترین فرصت برای اشاعه آموزه‌های قرآن کریم و سیره معصومین (ع) در جامعه است، اظهار کرد: سمت‌وسوی برنامه‌های دهه کرامت در استان باید تعلیم و تربیت، صرفه‌جویی و اصلاح الگوی مصرف باشد.

وی ادامه داد: در دهه کرامت باید شناسایی شخصیت و سیره امامان (ع) به‌ویژه امام رضا (ع) و حضرت معصومه (س) و ترویج و نهادینه کردن ارزش‌های موجود در سنت و سیره این بزرگواران در رأس برنامه‌های این ایام باشد.
مشاور استاندار مرکزی در امور روحانیت با تأکید بر ترویج سبک زندگی اسلامی و رضوی در جامعه افزود: بزرگداشت دهه کرامت و ترویج و نهادینه کردن فرهنگ رضوی وظیفه همه مردم است.
وی گفت: در برهه‌ای که دشمنان به دنبال معرفی چهره‌ای غیرمنطقی و خشونت‌گرا از اسلام و فرهنگ تشیع هستند، برگزاری جشن‌ها و مناسبت‌های دهه کرامت و نهادینه کردن فرهنگ ناب رضوی مناسبت‌ترین راهبرد برای جلوگیری از توطئه‌ها و ترفندهای شوم آنها خواهد بود.
 بکتاش افزود: ایران افتخار میزبانی دو فرزند گرامی امام هفتم شیعیان را دارد و حضور پربرکت امام رضا (ع) و خواهر مکرمه ایشان در مشهد و قم فرصت مهمی برای ملت در تقویت معارف دینی است
وی گفت: قناعت و صرفه‌جویی دو مؤلفه اصلی زندگی و از تأکیدات دین مبین اسلام است که باید در هر شرایطی به‌عنوان چراغ راه آحاد جامعه ایران اسلامی موردتوجه قرار گیرد.

گالری تصاویر


دسته بندی


  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

   

   
   

  مطالب ویژه
   آخرین اخبار دفاتر استانداری

   آخرین اخبار بخشداری ها